ЗАВЕРШИВСЯ ЗОНАЛЬНИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ

Дата: 18.03.2024 12:38

📌Цими вихідними пройшла крайня гра зонального етапу Чемпіонату Конотопського району з футзалу, за підсумками якої чотири команди вийшли у фінал, а саме: ФК «Віталія» (с. Чернеча Слобода), ФК «Дубов’язівська територіальна громада», ФК «Юніори» (м. Конотоп) та ФК «Лотос» (с. Курилівка).

👉А тепер про хід гри детальніше: «віталійці» у напруженому поєдинку здобула впевнену перемогу над «юніорами» - 4:1; курилівський «Лотос» зумів закріпити своє лідерство в ході боротьби над «ветеранами» - 6:5; ФК «Дубов’язівська територіальна громада» здолала «ветеранів» з рахунком 11:6 та отримала «технічну» перемогу над ФК «Слобода» 0:3.

👏Вітаємо команди! Подальших успіхів у наступних матчах!

🤝Незмінна подяка за підтримку нашим спонсорам: депутату селищної ради Богдану ДУМЕНКУ, директору ТОВ "ВЕСНА-АГРО" Миколі ХУДЕНКУ та керівництву Дубов'язівської селищної ради.