ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 20.03.2024 19:15

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА.

Попередньо ознайомившись з порядком денним та опрацювавши винесені на розгляд питання, члени виконкому розпочали свою діяльність.

В ході роботи було схвалено низку проєктів рішень, що стосувалися соціально-економічного розвитку, освіти, культури, соціального захисту населення, благоустрою та земельних питань, затверджено План роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2024 року та План основних заходів цивільного захисту Дубов’язівської селищної ради на 2024 рік.

Загалом, по кожному з питань прийняті відповідні рішення з урахуванням змін та доповнень, які були запропоновані членами виконавчого комітету.

Повний перелік рішень засідання буде розміщений на офіційному веб-сайті селищної ради у розділі "Виконавчий комітет".