ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ 44-Ї СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ОЧІЛЬНИКА ГРОМАДИ ЛЕОНІДА БІЛИКА

Дата: 22.03.2024 18:50

Перед початком роботи усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.

Першими свою роботу розпочали постійні комісії, які на спільному засіданні розглянули та обговорили кожен з проєктів рішень.

Також було заслухано звіт селищного голови Леоніда БІЛИКА про діяльність виконавчих органів ради за 2023 рік, звіти заступників Наталії ГАРЯЧОЇ та Олени БОХАН про свою роботу за минулий рік, звіти про проведену роботу у 2023 рік на території Красненського та Гружчанського старостинських округів старост Івана ОСАДЧОГО та Лілії ГРАДУН, звіти голів постійних комісії 8 скликання Миколи САВЧЕНКА, Оксани ШЕШЕНІ та Сергія СНІЖКА, а також доповіді щодо стану дотримання правопорядку на території Дубов’язівської селищної ради за І квартал 2024 року поліцейських офіцерів громади Олега ДОМНІЦЕНА та Вадима БАНДУРИ.

В ході роботи пленарного засідання депутати підтримали низку до програм соціально-економічного розвитку Дубов’язівської територіальної громади на 2024 рік, «Благоустрій населених пунктів Дубов’язівської селищної ради на 2024 рік», Комплексної програми соціального захисту населення селищної ради на 2024-2025 роки, програми «Розвиток культури та туризму Дубов’язівської селищної ради на 2024-2026 роки», цільової Програми захисту населення і території Дубов’язівської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2026 року, програми «Освіта Дубов’язівської селищної ради на 2022-2024 роки» та рішень у сфері надання адміністративних послуг населенню.

Крім цього, було розглянуто та схвалено ряд питань із землеустрою.

Повний перелік рішень сесії, а також результати поіменного голосування, буде додатково опубліковано на офіційному сайті Дубов’язівської селищної ради.