МЕШКАНЦІ С. ДУБИНКА ГРУЖЧАНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ЗІБРАЛИ 11 ТИС. ГРН. НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 29.03.2024 13:21

✅Наразі вже відправлено нашим хлопцям на передову комплект переговорних рацій KENWOOD, сухі заготовки для приготування швидких страв, окопні свічки та енергетичні суміші.

🇺🇦🤝Окремо хочеться висловити велику вдячність місцевому мешканцю, пенсіонеру, котрий задонатив зі своєї пенсії 1000 грн.! Ви – гідний приклад непохитної віри в наші Збройні Сили!

👉Також кошти, за рішенням людей, йдуть на закупівлю всього необхідного для виготовлення чергових партій продуктових «донатів» хлопцям, зокрема, спецій, пакетів для вакуматора тощо. В пріоритеті залишається закупівля матеріалу для плетіння маскувальних сіток.

💪Отже, як бачимо, кожен українець здатний творити неймовірно надихаючі речі для своїх співвітчизників, які зараз боронять рідну землю від ворога. А коли українці об’єднані в спільному пориві великої справи, то дух їх стає мов прут міцної сталі. І вже ніколи дух цей не впаде, а лиш кріпше ставатиме і аж до самої перемоги приведе усіх нас, українців.

🙏🇺🇦Щира подяка мешканцям с.Дубинка за активну допомогу та підтримку українських воїнів!

🇺🇦Слава захисникам та захисницям України!