ВІДБУЛАСЬ СПІЛЬНА АПАРАТНА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 01.04.2024 16:30

Вже традиційно в перший понеділок місяця на спільній апаратній нараді за участі керівництва селищної ради, начальників відділів, керівників структурних підрозділів та старост старостинських округів обговорили стан виконання справ по кожному напрямку життєдіяльності громади та окреслили план роботи на найближчі тижні з урахуванням потреб та пропозицій.

Перед початком засідання всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Роботу розпочали зі звітів старост про свою діяльність за минулі тижні та спільне обговорення найбільш проблемних питань по кожному старостинському округу.

Стан виконання заходів із благоустрою та своєчасне покращення матеріально-технічної бази для успішного виконання робіт, підсумки пройденого опалювального сезону 2023-2024 рр. та підготовка до нового, робота із зверненнями громадян – це найбільш деталізовані теми наради.

Окрім цього, на контролі очільника громади – визначення та вирішення ключових проблемних питань основних сфер життєдіяльності громади: соціальної, освітньої, економічної, медичної, культурної та правоохоронної.

В підсумку наради кожен структурний підрозділ та відділ отримав необхідні рекомендації згідно поставлених завдань.