ЗГУРТУВАТИСЯ ТА ПРАЦЮВАТИ ЗАДЛЯ ЄДИНОЇ МЕТИ

Дата: 12.04.2024 09:02

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК спільно із головами територіальних громад Конотопського району взяв участь у форумі з питань відновлення та відбудови Recovery Construction Forum Ukraine, що проходив у м. Київ.

Під час заходу обговорювались пріоритети державної політики у відновленні та відбудові громад, залучення міжнародної допомоги і міжнародних фондів до цього процесу, у тому числі, на платформі DREAM, технічне регулювання будівництва та ринок будівельних матеріалів.

Одні з першочергових завдань, які нині постають сьогодні перед органами місцевого самоврядування в умовах воєнного часу, перш за все, - чіткі, продумані рішення і дії для проведення стабілізаційних заходів, допомоги і підтримки власного населення, розмінування та відбудова. Даний форум в цьому питанні об’єднав представників влади і будівельну спільноту для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо відбудови України.

Серед ключових тем зустрічі були:

- відбудова України: пріоритети державної політики;

- пілотні проєкти з відбудови;

- запуск процесів відновлення у громадах;

- програми фінансової підтримки України;

- міждержавна політика, залученість країн світу до відбудови;

- умови партнерства та можливості співпраці у відбудові;

- технічне регулювання будівництва.

Щира вдячність учасникам та партнерам Recovery Construction Forum Ukraine за дієву підтримку громад України у незмінно важливих питаннях відбудови та відновлення.

Разом до Перемоги та відбудови!