В РАМКАХ МІСЯЧНИКА З БЛАГОУСТРОЮ, ЯКИЙ НИНІ ТРИВАЄ У НАШІЙ ГРОМАДІ, У КРАСНЕНСЬКОМУ, ГРУЖЧАНСЬКОМУ ТА В'ЯЗІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ АКТИВНО ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ

Дата: 15.04.2024 13:15

Працівники старостатів, закладів культури та мешканці населених пунктів скористались теплими весняними днями, щоб привести до ладу після зими прилеглі території.

Як говориться у народному прислів'ї, гуртом і батька легше бити. А прибирати - то взагалі на задоволення. Тому завдяки старанням цих чудових людей пророблено велику роботу і тепер охайні території радують око, зустрічаючи весну на повну силу.

Щира вдячність усім, хто долучився та долучається до великої спільної справи на благо своїх населених пунктів та всієї громади загалом.

Закликаємо долучатися до прибирання своїх територій усіх небайдужих мешканців громади!

Разом впораємося!