ІМУНІЗАЦІЯ РЯТУЄ ЖИТТЯ: ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ЗАКЛИКАЄ ОБОВ’ЯЗКОВО ВАКЦИНУВАТИ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Дата: 15.04.2024 15:29

📌Сьогодні відбулась нарада представників Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області з керівництвом селищної ради за участі старост старостинських округів та поліцейських офіцерів громади, основними темами якої стали імунізація диких м’ясоїдних тварин та вакцинація домашніх тварин в межах Дубов’язівської територіальної громади.

✅Учасники наради ознайомилися із статистикою проведених заходів з імунізації та вакцинації за попередній рік в розрізі району і громади та теоретичною базою основних методик виконання вищевказаних дій. Як наголосили фахівці управління, профілактика ефективніша за лікування, особливо, якщо мова йде про хвороби, від яких ще не винайдено ліки. Тому вакцинація домашніх тварин є одним із пріоритетів роботи управління.

🤝Було напрацьовано низку заходів щодо координації дій місцевої влади, правоохоронних органів та Держпродспоживслужби в питанні інформаційно-просвітницької роботи серед населення щодо вакцинації свійських тварин, практичної допомоги та попередження випадків поширення небезпечних хвороб серед тварин по старостинських округах нашої громади.