ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.04.2024 15:02

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА.

Перед початком роботи всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.

В ході роботи члени виконкому схвалили низку проєктів рішень, що стосувалися соціально-економічного розвитку, освіти, культури, соціального захисту населення, благоустрою та земельних питань.

Було підбито підсумки опалювального сезону 2023-2024 рр. та схвалено план підготовки житлово-комунальної мережі та закладів бюджетної сфери до нового опалювального сезону 2024-2025 рр.

Також схвалено плани заходів до Дня Матері та Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення з урахуванням змін та доповнень, які були запропоновані членами виконавчого комітету.

Повний перелік рішень засідання буде розміщений на офіційному веб-сайті селищної ради у розділі "Виконавчий комітет".