ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 22.04.2024 16:36

👉Раді повідомити, що Дубов’язівську громаду відібрано до участі в проєкті «Розвиток грантової спроможності органів місцевого самоврядування та бізнесу», що реалізується громадською організацією «Розвиток бізнес-сектору України» в партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Сумської області в рамках проєкту «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», що виконується відповідно до грантової угоди між Фондом «Партнерство за сильну Україну» (Кімонікс) та громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

✅Запрошуємо зацікавлених представників бізнесу нашої громади до участі в активностях проєкту, спрямованих на посилення грантової спроможності та розвитку економічного потенціалу підприємств.

✔Попередня реєстрація за посиланням:

Натискати тут

🤝З метою виявлення потреб бізнесу та аналізу інвестиційної привабливості громад Сумської області та відповідно до плану реалізації заходів проєкту, 29 квітня 2024 року в онлайн-форматі буде проведено круглий стіл-презентацію проєкту .

✔Посилання на подію

Канал комунікації: Zoom