ВІДБУЛАСЬ 45 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 23.04.2024 14:23

23 квітня свою роботу розпочала чергова 45 сесія 8 скликання депутатів селищної ради під головуванням секретаря Дубов’язівської селищної ради Людмили СКРИПОЧКИ.

Згідно порядку денного першими розпочали свою діяльність постійні комісії, які на спільному засіданні розглянули та обговорили кожен з проєктів рішень.

В ході пленарного засідання депутати затвердили звіти про виконання програми соціально-економічного розвитку селищної ради та виконання місцевого бюджету Дубов’язівської селищної ради за І квартал 2024 року, схвалили низку змін до ключових програм у сфері освіти, культури, соціального захисту населення та благоустрою, підтримали рішення про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та одностайно схвалили виділення коштів на придбання засобів радіоелектронного захисту для потреб наших захисників.

Крім цього, про свою роботу за 2023 рік прозвітували начальник відділу фінансів та економічного розвитку селищної ради Світлана ІВАНЕНКО, директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Алла ЯРОВА, директор Комунального неприбуткового підприємства «Дубов’язівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Анатолій МАНЯК та начальник відділу культури та туризму селищної ради Тетяна ОСАДЧА.

Також ряд питань порядку денного стосувався затвердження документації з землеустрою та розгляду заяв громадян.

Повний перелік рішень сесії буде додатково опубліковано на офіційному веб-сайті Дубов’язівської територіальної громади.