ДУБОВ'ЯЗІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ПРЕДСТАВЛЕНА НА ФОРУМІ ІНКЛЮЗИВНОГО ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАД

Дата: 13.05.2024 07:58

📌10 травня в м. Київ відбувся Форум інклюзивного відновлення громад спільно з Міністерством відновлення України, ООН, Урядом Німеччини та багатьма іншими партнерами, що сприяли даному заходу.

🤝Завдяки нашим партнерам HOVERLA / проєкт USAID в Україні Дубов'язівська громада була представлена серед інших українських громад, як така, що має успішні кейси з відновлення та розвитку.

✅Делегація в складі Дубов'язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА та проєктного менеджера Ольги БУДЕЙЧУК гідно представили нашу громаду та принагідно подякували нашим партнерам за допомогу у відновленні та розвитку.

🤝Лише в партнерстві та спільними зусиллями наша громада та наша Україна буде відновлюватися та вистоїть у цій війні!

👉Незважаючи на виклики, які стоять перед нами, ми повинні об'єднатися та спільно діяти на благо громади!

🤝🇺🇦Разом до Перемоги!