ЩИРО ВІТАЄМО МЕШКАНЦІВ ТА ГОСТЕЙ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Дата: 16.05.2024 08:20

🇺🇦Сьогодні ми вкотре нагадуємо світу про силу нашої єдності та непереможності нації. Одягаючи вишиванку, кожна людина стає частиною української історії.

😊Унікальні орнаменти й розмаїття кольорів – українська вишиванка зберігає нерозривний зв’язок поколінь та відображає українську душу. Вона є символом нашої незламності, сили та свободи. Традиційний одяг, який посідає особливе місце в житті сучасного українця.

🇺🇦Нехай кожен візерунок на вишиванці нагадує нам про нашу багату історію, про силу єднання. Нехай вона буде оберегом для кожного з нас, а її візерунки ведуть нас до перемоги!

🇺🇦👍Допоки українські жінки вишиватимуть сорочки, вкладаючи в них свою душу, а українські воїни одягатимуть їх - Україна непереможна! Шануймо й бережімо свою культуру і традиції!

🇺🇦Слава захисникам та захисницям України!

🇺🇦Слава Україні!