ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ

Дата: 27.05.2024 08:53

📌23 травня Дубов’язівську територіальну громаду відвідали представники Благодійного фонду «Мирне небо Харкова» на чолі з керівницею Сумського філіалу Оленою ПУТИНЦЕВОЮ.

➡️В ході зустрічі фахівці фонду провели тренінг з мінної безпеки для учнів Дубов’язівського ліцею, де за допомогою наочних стендів та презентаційних матеріалів ґрунтовно розповіли дітям про ключові типи вибухонебезпечних предметів, принципи їх дії та правила поведінки при виявленні таких засобів.

🤝Також за підсумками робочої наради очільниці Сумського філіалу з Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ та проєктною менеджеркою Ольгою БУДЕЙЧУК були напрацьовані домовленості щодо подальшої співпраці та налагодження партнерства.

👉Окремо варто відзначити, що знайомство з БФ "Мирне небо Харкова" відбулось за сприяння Агенція регіонального розвитку Сумської області.

🇺🇦Щиро вдячні фонду Myrnenebo за можливість спільного формування безпечного середовища Дубов’язівської територіальної громади.