З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ВІТАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ОФІЦЕРІВ ГРОМАД

Дата: 29.05.2024 16:39

28 травня з нагоди Дня поліцейського офіцера громади у приміщенні Конотопського РВП ГУНП України в Сумській області відбулись урочистості, в ході яких керівництво поліції району та очільники територіальних громад привітали правоохоронців з професійним святом.

Начальник РВП Сергій ЗАБОЗЛАЄВ подякував головам громад та офіцерам за ефективну співпрацю у формуванні безпекового середовища Конотопського району.

Долучився до вітань Дубов'язівський селищний голова Леонід БІЛИК, який відзначив подяками за сумлінне виконання своїх службових обов'язків поліцейських офіцерів нашої громади Вадима БАНДУРУ та Олега ДОМНІЦЕНА.

Він подякував офіцерам за самовіддану плідну працю по формуванню безпеки та правопорядку на території населених пунктів Дубов'язівської громади та побажав міцного здоров'я, якомога більше спокійних робочих днів, мирного неба та вдячності від людей.