УСТАНОВА «АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ» В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ UCORD ОГОЛОШУЄ ВІДБІР КРАФТОВИХ ВИРОБНИКІВ СУМЩИНИ

Дата: 10.06.2024 14:01

Установа «Агенція регіонального розвитку Сумської області» в рамках реалізації проєкту UCORD оголошує відбір крафтових виробників Сумщини.

Топ-50 виробників крафтової продукції увійдуть до каталогу, який буде розповсюджений по всій країні та за її межами.

Відібрані учасники отримають можливість:

• зробити безкоштовну фотосесію крафтової продукції;

• взяти безкоштовну участь у ярмарках у Сумах, Львові, Івано-Франківську та інших містах України;

• залучити ресурси для розвитку крафту Сумщини.

Зареєструватися для участі в проєкті можна у термін до 10 липня поточного року за посиланням: https://tinyurl.com/25n8gfj2

Проєкт впроваджується в рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту “Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD, який впроваджується за підтримки Швейцарії компанією NIRAS Sweden AB".