ПІДТРИМКА ВІД МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРІВ

Дата: 17.06.2024 10:19

➡️В рамках проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Надання комплексних послуг соціального захисту в Сумській області у віддалених районах», за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID, що реалізовує Громадська організація «Клуб рибалок України», Тернівський старостинський округ Дубов’язівської територіальної громади відвідали представники мобільної бригади ЮНІСЕФ.

🔹️За результатами візиту, члени сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах, отримали індивідуальні консультації психолога, медичного працівника, а також набір гуманітарної допомоги з базовими речами.