ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ 47 СЕСІЇ ДЕПУТАТІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 26.06.2024 14:27

26 червня 2024 року під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА відбулось засідання 47 сесії 8 скликання депутатів селищної ради.

Перед початком роботи усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Згідно порядку денного розпочали свою діяльність постійні комісії, які на спільному засіданні розглянули та обговорили кожен з проєктів рішень.

Депутатами було підтримано низку змін до програм у сфері освіти, культури, благоустрою, фінансів, соціального та цивільного захисту населення. Ряд питань стосувався затвердження документації з землеустрою.

Загалом, робота сесії пройшла плідно та злагоджено, а по кожному з питань були прийняті відповідні рішення.

Повний перелік рішень сесії та результати поіменного голосування будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Дубов’язівської селищної ради.