❗УВАГА! ЗАКЛИКАЄМО ДО УЧАСТІ! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ПРЕДСТАВНИКИ БІЗНЕСУ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 26.07.2024 16:29

Ми розпочинаємо роботу над створенням Стратегії розвитку до 2027 року.
Розроблення стратегії розвитку нашої громади є однією з активностей у рамках проєкту Good Governance Fund «Регіональне Відновлення», який фінансується UK International Development від уряду Великої Британії. Імплементатори проєкту — Abt Global та KPMG в Україні.

Робота над документом триватиме до кінця вересня 2024 року.

Стратегія розвитку територіальної громади - документ стратегічного планування державної регіональної політики, що визначає стратегічні, оперативні цілі та завдання для сталого розвитку територіальної громади, розробляється на період реалізації Державної стратегії регіонального розвитку та відповідної регіональної стратегії розвитку.

На етапі обговорення даного стратегічного документа будуть визначатися сильні та слабкі сторони, перспективи та ризики розвитку громади, окреслюватимуться сценарії та стратегічне бачення розвитку, визначатимуться пріоритетні стратегічні цілі та проєкти.

Тож, якщо Ви зацікавлені в допомозі та маєте пропозиції щодо розвитку нашої громади, то запрошуємо Вас долучатися:
- до участі в засіданнях робочої групи з розробки стратегії;
- до обговорення в доступний та зручний для Вас спосіб (див. контакти для звернення нижче).

Для отримання додаткової інформації щодо роботи над документом прохання звертатись за вказаною нижче електронною адресою.

Також ми закликаємо Вас взяти участь в опитуванні, яке допоможе визначити найважливіші напрями розвитку нашої громади. Опитування є анонімним і його результати будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Це займе 10-15 хвилин Вашого часу, але Ваші відповіді стануть важливим внеском у формування нашої Стратегії розвитку.

Мешканці громади, будь ласка, заповніть анкету за цим посиланням:

Представники бізнесу в громаді, заповніть, будь ласка, анкету за цим посиланням:

Прохання заповнити анкети до 16 серпня 2024 року!

Долучайтеся до розвитку громади!

Електрона адреса для отримання додаткової інформації:
bdanyliuk@kpmg.ua