ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 30.09.2024 15:07

До уваги мешканців  Дубов’язівської  територіальної громади!

Згідно рішення № від 30.09.2024 виконавчого  комітету  Дубов’язівської  селищної ради Конотопського району Сумської області будуть проведені громадські слухання щодо доцільності співробітництва  між Попівською сільською радою та  Дубов’язівською селищною радою згідно поданих документів «Про  співробітництво  територіальних  громад»  згідно  шістдесят  третьої сесії  від 09.08.2024 року та оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проєкту  рішення  виконкому.

Строк завершення подання пропозицій до 15 жовтня 2024.

Відповідно до частини четвертої та п’ятої Закону  України «Про співробітництво територіальних громад», ст. 25,59 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, на електронну адресу: dubovyzovka@ukr.net.