У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 01.10.2024 18:51

З нагоди Дня захисників та захисниць України, яке наша країна відзначає сьогодні, у Дубов’язівській територіальній громаді за участі керівництва селищної ради, старост старостинських округів, працівників виконавчих органів, закладів культури, освіти і небайдужих мешканців населених пунктів відбулись покладання квітів до пам’ятних знаків та могил полеглих Героїв-земляків, що віддали свої життя в боротьбі за суверенітет та незалежність нашої держави.

Хвилиною мовчання, яка цього дня скорботною миттю об’єднала кожне місто, кожне село і селище України, усі присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв..

Безмежна вдячність українським захисникам та захисницям за кожний новий світанок, за змогу жити, працювати у вільній Україні.

Слава захисникам та захисницям України!
Вічна пам’ять полеглим Героям…