🇺🇦З НАГОДИ СВЯТА ПРИВІТАЛИ НЕЗЛАМНИХ ЗЕМЛЯКІВ

Дата: 01.10.2024 18:58

День захисників і захисниць – це можливість сказати «Дякую!» тим, завдяки кому ми зберігаємо незалежність, маємо змогу жити… Наша подяка – не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі стоять на захисті нашої країни та свободи.

Сьогодні Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, заступник селищного голови Олена БОХАН, староста Чернечослобідського старостинського округу Сергій ТРИГУБ та керівник ФГ «Віталія-8» Богдан ДУМЕНКО відвідали родини, воїнів-земляків, які отримали складні поранення в боротьбі з ворогом, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Гості щиро привітали захисників зі святом, подякували за незламну силу духу, незбориму волю, щиру відданість рідній країні та вручили цінні подарунки і продуктові набори від селищної ради та ФГ «Віталія-8».

Бажаємо цим мужнім людям міцного здоров’я на довгі роки, добра, підтримки рідних, незгасимої енергії, завзяття та сили.

Слава нескореним захисникам!
Слава Україні! Героям Слава!