ШАНОВНА НАША ОСВІТЯНСЬКА РОДИНО! ДОРОГІ ПЕДАГОГИ, ВЕТЕРАНИ ОСВІТИ І ВСІ, ХТО ДУШЕЮ ТА СЕРЦЕМ ДОЛУЧИВСЯ ДО ЦІЄЇ ВЕЛИКОЇ СПРАВИ!

Дата: 06.10.2024 09:10

Від щирого серця вітаю кожного з Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!
Ваша праця — це не просто професія, це справжнє покликання, яке вимагає мудрості, терпіння і безмежної любові до дітей. Саме завдяки Вам наше суспільство має майбутнє, адже Ви виховуєте молодь, яка творитиме нову Україну — сильну, незалежну і духовно багату!
Кожен Ваш день — це внесок у розвиток нашої громади та країни. Ви не лише передаєте знання, а й формуєте особистості, вчите мріяти, думати і діяти!
Низький уклін Вам за турботу і любов до дітей, терпіння і мудрість, жертовне служіння улюбленій справі.
Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто щиро зичу Вам міцного здоров'я, витримки, невичерпного потоку енергії та натхнення до нових досягнень! Нехай кожен день приносить радість від успіхів учнів під мирним українським небом!
З повагою,
Дубов'язівський селищний голова Леонід Білик