ПРИВІТАЛИ ПЕДАГОГІВ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Дата: 07.10.2024 15:57

Сьогодні Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК та заступник селищного голови Олена БОХАН привітали педагогічний колектив Дубов’язівського ліцею з професійним святом та відзначили грамотами селищної ради вчителів за сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління нашої громади.
Навіть попри важкі часи, наші освітяни продовжують виконувати свою роботу: не лише мотивувати та надихати дітей до навчання, але й підтримувати їх моральний дух, виховувати повноцінних членів суспільства та справжніх патріотів.
Дякуємо незламним педагогам Дубов’язівської територіальної громади за віддану працю та незмінну любов до дітей! У Ваших надійних руках впевнено зростає наше майбутнє!