ЦІКАВЕ ДОЗВІЛЛЯ ДЛЯ МАЛЕЧІ ВІД НАШИХ НЕЗМІННИХ ПАРТНЕРІВ

Дата: 10.10.2024 11:50

Дубов’язівська селищна рада та БФ «РОКАДА» не зупиняються на шляху плідної та дієвої співпраці. Одним із яскравих прикладів є проведення психологічного заходу для маленьких першокласників на базі КЗ "Дубов'язівський центр культури і дозвілля" молодіжного простору «ДіЯ» Дубов’язівської селищної ради. Діти мали змогу чудово провести час, активно долучалися до ігор, організованих фахівцями Фонду та не стримували позитивних емоцій.
Основним дійством заходу стало розмальовування великої «космічної ракети», де дітки могли за допомогою кольорових олівців зобразити власну мрію і разом з «ракетою» «запустити» їх в «космос».
Малеча залишилась в захваті від заходу і отримала невеликі презенти від Фонду.
Вдячні Благодійний фонд «Рокада» Суми за незмінну підтримку та втілення важливих ініціатив для нашої громади.