ЕФЕКТИВНІСТЬ КОМУНІКАЦІЇ В ЗДАТНОСТІ ОБʼЄДНАТИ ТА МОТИВУВАТИ

Дата: 11.10.2024 14:12

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК та начальник організаційно-контрольного відділу виконавчого комітету селищної ради Людмила КУРИЛОВА взяли участь у дводенному тренінгу від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та медіа «ШоТам» за темою «Як владі говорити з громадою».
Програма тренінгу була надзвичайно насичена та наповнена практичними знаннями.
Взяли активну участь у:
- панельних дискусіях на теми взаємодії з бізнесом та молоддю в громаді;
- воркшопах зі створення позитивних новин у своїй громаді;
- презентації дослідження «Що найбільше впливає на довіру жителів до органів місцевого самоврядування?».
Долучилися до обговорення та ознайомилися з досвідом громад у питаннях:
- залучення молодого покоління до відновлення в громаді;
- залучення релокованого бізнесу у громаду швидко і безболісно.
Крім цього, детально ознайомилися з wow-кейсами колег, які готові ділитися досвідом у комунікації з жителями та налагодили змістовий діалог з представниками громад-учасниць, які мають вагомий досвід у сфері реалізації комунікаційних активностей на власних територіях.
Щиро вдячні HOVERLA / проєкт USAID в Україні та медіа #ШоТам за запрошення та можливість долучитися до корисного та інформаційно наповненого тренінгу!
Даний захід реалізований громадською організацією «Криголам» (медіа «ШоТам») в рамках проєкту «Ефективні рішення для прогресивних громад», та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.