Дубов’язівська територіальна громада
Конотопського району Сумської області

«ЯКЩО ЗАБУДЕМО ПРО НИХ, ТИ, БОЖЕ, ЗАБУДЬ ПРО НАС…»

Дата: 23.11.2024 11:41
Кількість переглядів: 30

Фото без опису
Голодомори… Це жахлива сторінка історії нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні - незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощенний злочин, спільна пам'ять. Це наша національна трагедія, від спогадів про яку навіть через багато років холоне в жилах кров та завмирає серце.
З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 та 1946-1947 років, у с. Чернеча Слобода за участі Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, заступників селищного голови Наталії ГАРЯЧОЇ та Олени БОХАН, старости Чернечослобідського округу Сергія ТРИГУБА, працівників закладу культури, навчального закладу, старостату та небайдужих мешканців населеного пункту пройшов захід пам’яті та покладання композицій з житніх колосків та квітів до пам’ятного знаку невинно убієнних жертв Голодомору.
Дуже важливо сьогодні, щоб усі ми усвідомлювали, що події тих років не були випадковістю чи фатальним збігом обставин. Це була спланована акція. Українську націю хотіли зломити, залякати, поставити на коліна, винищити.
Тому нині наш обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих українців була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі.
Вічна пам’ять загиблим…


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь