ШАНОВНА ОСВІТЯНСЬКА РОДИНО ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, ВИПУСКНИКИ, ШКОЛЯРІ, ВЧИТЕЛІ ТА БАТЬКИ!
Щиро вітаю вас із завершенням 2024-2025 навчального року, ще одного складного року, що проходив у час повномаштабної війни, яку розв’язала росія проти мирного народу України.
Сьогодні, насамперед, ми дякуємо нашим Захисникам та Захисницям, адже завдяки їх мужності та героїзму, стійкості, міцності, неймовірній силі духу та незламності, ми можемо навчатись, працювати, жити вільно на своїй рідній землі.
Дорогі випускники! Ще вчора вас називали дітьми, а від сьогодні вам, молодим і талановитим юнакам та дівчатам, доведеться власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Бажаю вам безпечного переходу у доросле життя. Нехай усі ваші мрії збудуться!
Шановні вчителі, сердечно дякую вам за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю, аби вогонь любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
Наші юні школярі! Ви креативні й цілеспрямовані, з почуттям власної гідності, справжні патріоти України, тож будьте завжди впевненими у своїх силах, досягайте задуманого та прагніть до більшого.
Шановні батьки! Щира вдячність за ваших талановитих та відданих нашій Україні дітей. Нехай вони тішать вас своїми успіхами, а вам – оточувати їх своєю любов’ю, турботою, теплотою та виявляти терпіння у їх вихованні. Дякую за допомогу і підтримку протягом усього навчального року.
Від щирого серця зичу усім міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях, але щоб усе це здійснювалося під мирним українським небом!
Слава Україні!
Слава нашим Героям!
З повагою,
Дубов’язівський селищний голова Леонід Білик
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)