БАСАЛИК ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
Народився 1 листопада 1971 року в місті Бійськ Алтайського краю, рф.
В 1979 році разом з сім’єю переїхали на батьківщину, в село В’язове Конотопського району, Сумської області.
З 1979 по 1989 навчався у В’язівській середній школі Конотопського району Сумської області.
У 1993 році поїхав в Уссурійськ здобувати освіту. Закінчив Уссурійське вище військове автомобільне командне училище. Проходив військову службу на території Автономної Республіки Крим .
У 2012 році повернувся на Конотопщину, працював в різних охоронних організаціях Конотопа та у місті Київ
З 2 серпня 2014 по 12 жовтня 2016 року брав участь у АТО .
25 лютого 2022 року призваний Конотопським РТЦК та СП на військову службу по мобілізації відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 69/2022. Виконував бойові завдання у складі 58 ОМПБ імені Івана Виговського.
Щасливий чоловік і турботливий батько двох дітей, він залишив мирне життя, щоб стати на захист рідної землі – з любов’ю в серці і вірою в Перемогу
Загинув 8 січня 2024 року, під час виконання бойового завдання, неподалік міста Покровськ Донецької області. Похований на кладовищі на території В’язівського старостинського округу Дубов’язівської селищної ради.
Зі слів матері – Ольги Федорівни, Володимир був світлим, добрим, спокійним, врівноваженим. Завжди говори, що все буде добре… Його діти – донька Олена та син – Олександр завжди будуть згадувати свого батька, як їхнього Героя – Янгола.
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ…
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)




