Дубов’язівська територіальна громада
Конотопського району Сумської області

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 23.08.2025 10:47
Кількість переглядів: 106

Фото без опису

Сьогодні ми відзначаємо одне з найважливіших державних свят – День Державного Прапора України.

Наш прапор – це не просто стяг двох кольорів, це жива історія нашого народу, символ свободи, честі та нескореності.

Блакить неба над Україною та золото пшеничних ланів уособлюють мир і добробут, до яких прагне кожен з нас.

Водночас синьо-жовті кольори стали знаменом боротьби, під яким крокують наші воїни і за який віддають найдорожче – своє життя.

Прапор майорить над звільненими містами, підіймається у світі на знак солідарності з Україною, і в серці кожного з нас він живе як символ віри у перемогу.

Ми низько вклоняємося Героям, які боронять нашу землю та тримають цей прапор високо, попри будь-які випробування.

Це свято нагадує нам, що сила України – в єдності, а стяг єднає мільйони сердець від сходу до заходу, від півночі до півдня.

Під синьо-жовтими кольорами ми вистояли у найважчі часи та обов’язково здобудемо мир і розвиток.

Сьогодні кожен з нас відчуває гордість, дивлячись на прапор, бо він уособлює наш дім, нашу родину, нашу свободу. Нехай ці кольори завжди будуть дороговказом у житті, додають сили та надихають на нові звершення.

Ми разом будуємо майбутнє, у якому синьо-жовтий стяг майорітиме над мирною і процвітаючою Україною. Хай він нагадує нам про відповідальність перед прийдешніми поколіннями та надихає на щоденну працю задля нашої громади і держави.

З вірою в перемогу, з любов’ю до України та гордістю за наш народ ми святкуємо цей день.

З Днем Державного Прапора України!

Слава Україні!

З повагою,

Дубов'язівський селищний голова Леонід Білик


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень