Василь Малюк відреагував на скандал зі стеженням за журналістами Bihus.Info.

Свобода слова і незалежність медіа – це надпріоритет особисто для голови СБУ. Так він прокоментував нещодавні події навколо «Bihus.Info».   «Моя позиція однозначна – не можуть вчинки окремих співробітників перекреслювати всі ті позитивні результати, які має СБУ під час війни, і кидати тінь на кожного представника Служби» Справжнє обличчя Служби безпеки - це бойові побратими і їхні досягнення, зокрема унікальні морські дрони «Sea baby» та «Мамай», які вразили 8 кораблів рф у Чорному морі.   Дії співробітників ДЗНД очільник СБУ вважає неприпустимими. Вже направили подання на звільнення керівника ДЗНД СБУ, а Президент ще 31 січня підписав відповідний указ.   «Як керівник СБУ, я зроблю все можливе, аби кожне ЗМІ могло працювати в Україні вільно», – Василь Малюк.

18:35 06.02.2024