АПАРАТНА НАРАДА

Традиційно на початку тижня на спільній апаратній нараді керівництва селищної ради з начальниками відділів і керівниками структурних підрозділів виконавчих органів визначили основні напрямки діяльності на поточних тиждень. Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК заслухав робочі звіти очільників освіти, медицини, соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу «Центр надання адміністративних послуг».

16:30 30.01.2023

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ДДП «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ТА ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СМТ. ДУБОВ’ЯЗІВКА КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Дубов’язівська селищна рада оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території смт. Дубов’язівка Конотопського району Сумської області.

14:06 30.01.2023