УВАГА! БУДЕ ВІДСУТНЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ!

з 08-00 до 15:00 04.10.2021; 18.10.2021 у зв'язку з ремонтними роботами від ПЛ-10 кВ "Спиртзавод" у смт. Дубов'язівка по вул. Берегова, Професійна, Кругова, Фестивальна, Лусти, Шевченка.

08:59 24.09.2021

У ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 80-Ї РІЧНИЦІ ПАРТИЗАНСЬКОГО РУХУ В УКРАЇНІ

22 вересня з нагоди відзначення 80-ї річниці партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни на території Путивльської громади відбулися урочистості, участь в яких взяли запрошені гості, зокрема, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія МЕДВІДЬ та заступник Дубов'язівського селищного голови Олена БОХАН.

18:17 22.09.2021

У МУЗЕЇ МИКОЛИ СТОРОЖЕНКА СЕЛА В’ЯЗОВЕ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 93-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ЗЕМЛЯКА

21 вересня у В'язівському старостинському окрузі вшановували 93-річницю від Дня народження та третю річницю відкриття музею Миколи Стороженка, народного художника України, професора, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка.

16:09 21.09.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Вже сьогодні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядатиме встановлення з завтрашнього дня на всій території України «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки та запровадження низки карантинних заходів, аби не допустити поширення коронавірусу. Все це відбувається через значну кількість хворих щоденно як в межах громади та району, так і в масштабах України.

14:08 21.09.2021

В ХОДІ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ОКРЕСЛИЛИ ПЛАНИ НА ПОТОЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

В ході апаратної наради при Дубов’язівському селищному голові з керівниками відділів та виконавчих органів селищної ради були розглянуті важливі питання, зокрема, в першу чергу вакцинація населення та підготовка до опалювального сезону 2021-2022 рр.

13:03 20.09.2021

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Від імені Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

15:00 17.09.2021