Дата: від до Скинути

ДУБОВ’ЯЗІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ЛЕОНІД БІЛИК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПІДПИСАННІ МЕМОРАНДУМУ ПРО ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЮ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ»

Сьогодні у м. Суми в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Олександр АНОХІН та 32 очільники територіальних громад Сумщини підписали Меморандуми про партнерство та співпрацю заради створення безпечного середовища, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності.

14:44 09.09.2021

РОБОТА ДОРОЖНИКІВ НА ОСОБИСТОМУ КОНТРОЛІ: ОЧІЛЬНИК ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЛЕОНІД БІЛИК ПРОІНСПЕКТУВАВ ХІД РЕМОНТУ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ «КУРИЛІВКА - ГАМАЛІЇВКА»

Якісні дороги – це без перебільшення шлях до позитивних соціально-економічних, культурних змін. На території нашої громади це стає можливим завдяки великій проробленій роботі органів місцевого самоврядування спільно з народним депутатом України Максимом ГУЗЕНКОМ.

16:00 08.09.2021

СВІЙ 90-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧАЄ ЖИТЕЛЬ С. СІМ’ЯНІВКА

Літа, як швидкоплинна ріка, біжать собі непомітно, множаться прийдешніми днями, різними подіями. Що не рік — то нова сторінка книги життя. Щобільше сторінок — то більше досвіду, життєвої мудрості та, по-особливому, приємних щоденних планів і мрій. Ювілей великої дати – 90 років - прикрасив сторінки життя жителя с. Сім’янівка Григорія Архиповича ЛЕМЕШЕВА, який він відзначає саме сьогодні. Привітати ювіляра зі святом, висловити свою шану, повагу та вручити невеликий солодкий подарунок завітали Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Тетяна МАШАЙ та директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Алла ЯРОВА. Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та ще довгих років життя побажали почесні гості імениннику. Григорій Архипович трішки ніяково, але щиро радів гостям і дякував за увагу до нього та теплі слова привітань.

15:30 08.09.2021

ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЗА УЧАСТІ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ІГОРЯ МОЛОТКА

6 вересня керівники територіальних громад Конотопського району, серед яких був присутній Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, долучилися до робочої наради Сумського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад за участю народного депутата України Ігоря МОЛОТКА, в ході якої обговорили цілу низку питань, що стосувалися ряду субвенцій, зокрема, освітньої, акцизного податку, розподілу коштів дорожнього фонду та механізм зарахування ПДФО.

13:28 07.09.2021

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ТА СЛАВА ВОЇНАМ, ЩО ПОЛЯГЛИ У РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, ЗВІЛЬНЯЮЧИ КРОК ЗА КРОКОМ КОЖЕН НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ НАШОЇ ГРОМАДИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ!

Сьогодні, 6 вересня, на території Красненського, Землянського, Шпотівського, Тернівського, Буриківського старостинських округів та с. Сім'янівка відбулося урочисте покладання квітів до підніжжя пам'ятників воїнам-землякам, що загинули у роки Другої світової війни. У заходах взяли участь Дубов'язівський селищний голова Леонід БІЛИК, заступник селищного голови Олена БОХАН, начальник відділу освіти, молоді та спорту Юрій БІЛАН, депутати селищної ради, старости, працівники старостинських округів та закладів культури, керівники підприємств, педагоги і учні навчальних закладів.

12:35 06.09.2021