Дата: від до Скинути

НА ЩОТИЖНЕВІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ ОКРЕСЛИЛИ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ НА ПОТОЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

27 вересня в ході щотижневої апаратної наради при Дубов’язівському селищному голові з керівниками структурних підрозділів та начальниками відділів були окреслені першочергові завдання на поточний тиждень.

17:01 27.09.2021

З 01 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОСІННІЙ ПРИЗОВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ.

Відповідно до Указу Президента №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 01 жовтня 2021 року розпочинається осінній призов громадян України на строкову військову службу.

12:55 27.09.2021

ДО УВАГИ БОРЖНИКІВ! ПРОВЕДІТЬ ЗВІРКУ ТА ПОГАСІТЬ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПЕРЕД МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТОМ! ЧАСУ ДО САНКЦІЙ У ВАС МАЙЖЕ НЕ ЗАЛИШИЛОСЬ!

Виконавчий комітет Дубов’язівської селищної ради у зв’язку з недопущенням втрат надходжень до селищного бюджету по місцевим податкам для мешканців громади надає наступну інформацію. Від Головного управління ДПС у Сумській області були отримані неодноразово листи стосовно фізичних осіб (ФОП та громадян), які не сплачують податки в місцевий бюджет, в результаті чого виникає борг. Надаємо роз’яснення про сплату податків до селищного бюджету:

09:28 24.09.2021