ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» ЗАКЛИКАЄ НЕПЛАТНИКІВ РОЗРАХУВАТИСЯ ЗА СПОЖИТИЙ ГАЗ

У ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», озвучили невтішну статистику: за місяць до початку опалювального сезону борг побутових споживачів перед компанією становить 455,9 млн грн.

13:56 17.09.2021

ЗАВЕРШИЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

15 вересня відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Основні питання, які розглядалися в ході роботи, були пов’язані зі станом підготовки закладів соціальної – освітньої сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр.

10:51 16.09.2021

СПІВПРАЦЯ НЕ НА СЛОВАХ, А НА ДІЛІ: З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКУ СЕЛИЩНУ РАДУ ВІДВІДАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ МАКСИМ ГУЗЕНКО

Сьогодні у рамках робочого візиту Дубов'язівську селищну раду відвідав народний депутат України Максим ГУЗЕНКО разом із помічником Віталієм ДЕМИДКО. Очільник громади Леонід БІЛИК детально ознайомив народного обранця із ходом ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 190503 Сім’янівка – Дубов’язівка – Курилівка – Сулими. Максим Васильович особисто проінспектував нову дорогу, зустрівся з робітниками підрядної організації ТОВ «БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС» та перевірив якість ремонту.

16:48 13.09.2021

ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА ПРИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОМУ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

13 вересня відбулась щотижнева апаратна нарада при Дубов’язівському селищному голові керівників відділів та структурних підрозділів, в ході якої підвели підсумки роботи за минулий тиждень та окреслили подальші напрямки діяльності.

10:45 13.09.2021

ПОВОДЖЕННЯ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ ТА ЯКУ ЗАГРОЗУ НЕСУТЬ ДІТЯМ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕФОНИ: У ГОЛОВНОМУ ОФІСІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЮВЕНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

10 вересня у приміщенні головного офісу селищної ради відбулась зустріч провідного інспектора Конотопського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Андрія ЛОГВИНА, інспектора ювенальної превенції Конотопського ВП ГУНП в Сумській області Олександра ШЕШЕНІ із вчителями фізичної культури закладів освіти та працівниками селищної ради.

18:42 11.09.2021

НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ВЧИТЕЛЯМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, ТРЕНЕРАМ ТА ЇХ ВИХОВАНЦЯМ, ВЕТЕРАНАМ ГАЛУЗІ, ПРИХИЛЬНИКАМ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ, А ТАКОЖ ВСІМ ТИМ, ХТО ЛЮБИТЬ, ВБОЛІВАЄ ТА ЦІНУЄ СПОРТ, З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ!

Сьогодні здоровий спосіб життя стає все популярнішим, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров’я.

10:40 11.09.2021

РАНКОВА РУХАНКА – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО РОБОЧОГО ДНЯ

Що може бути запорукою успішного робочого дня? Питання доволі філософське. Можливо, це буде горнятко ароматної кави, а може просте усвідомлення того, що настала п’ятниця і попереду такий жаданий шалений «картопляний уїкенд». Для кожного своє. Але сьогодні однозначна відповідь на це питання прозвучала біля головного офісу Дубов’язівської селищної ради у с. Сім’янівка, де за участі керівництва та працівників селищної ради разом із вчителями фізичної культури закладів освіти відбулась ранкова руханка під музичний супровід.

16:51 10.09.2021

НАТРАПИВ НА ПІДОЗРІЛИЙ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРЕДМЕТ – ПОВІДОМ 102! НЕ СТАВ ПІД ЗАГРОЗУ СВОЄ ЖИТТЯ ТА ЖИТТЯ ОТОЧУЮЧИХ!

Пройшло вже більше 70 років, як відгриміли останні бої Другої світової війни, але і досі українська земля зберігає в собі страшні залишки тієї пори – бомби, снаряди, міни, гранати, патрони. Все це носить назву вибухонебезпечні предмети (ВНП).

15:50 10.09.2021