У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ЯСКРАВО ВІДЗНАЧАЛИ СВЯТО ІВАНА КУПАЛА

Протягом 5-6 липня Дубов’язівська територіальна громада святкувала Івана Купала, яке здавна вважається святом молоді і кохання. В кожному населеному пункті нашої громади на нього чекали усі – і дорослі, і малі. З’їзджаються гості звідусіль, щоб розважитися, поспілкуватися у дружній компанії. Приємно, що до нашого часу збереглися обряди, які дають нам можливість пишатися своєю національною самобутністю, повною мірою відчувати неперервний зв’язок поколінь і вірити, що купальське вогнище очистить від усіх хвороб та негараздів.

15:31 08.07.2021

НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ З’ЇЗДІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОКРЕСЛИЛИ ВАЖЛИВІ НАПРЯМКИ РОБОТИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

7 липня Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК взяв участь у Національному з’їзді територіальних громад та Загальних зборах Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад», що відбувся у м. Київ.

09:16 08.07.2021

УВАГА! БУДЕ ВІДСУТНЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ!

16.07.2021 з 10:00 до 13:00 буде відсутня електроенергія в с. Гамаліївка, с. Полтавка, смт. Дубов’язівка (вул. Фестивальна, М.Курсова, Професійна, П.Лусти, Заводська, Глуховця, Колективна, Шевченка, Польова, Полтавська, 40 років Перемоги, Сонячна, Зоряна, Вишнева, Базарна);     19.07.2021 з 11:00 до 16:00 буде відсутня електроенергія в с. Білозерка;     19.07.2021 з 13:00 до 18:00 буде відсутня електроенергія в с. Базилівка;    20.07.2021 з 09:00 до 11:00 буде відсутня електроенергія в с. Совинка, Червоний Яр;     20.07.2021 з 11:00 до 16:00 буде відсутня електроенергія в с. Грузьке;    20.07.2021 з 13:00 до 18:00 буде відсутня електроенергія в с. В’язове, Салтикове, Білоусівка.

17:15 07.07.2021

УВАГА! ХЛІБА ВЖЕ ДОСТИГАЮТЬ, ТОМУ НАГАДУЄМО ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ БІЛЯ ПОЛІВ ТА НА ПОЛЯХ!

Ще трохи часу і почнеться жнива – відповідальний період! Щоб вони пройшли без втрат, рятувальники ДСНС України у Сумській області нагадують керівникам сільськогосподарських підприємств, що ще до початку жнив необхідно подбати про здійснення протипожежних заходів. Важливу роль в цьому відіграє протипожежний захист врожаю. Значно легше запобігти пожежі, ніж потім ціною великих зусиль відвоювати у неї вирощене.

16:10 06.07.2021