ВСТАНОВЛЕНО ГАРАЖ ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ У СМТ. ДУБОВ'ЯЗІВКА

У смт. Дубов’язівка станом на цей день вже завершені монтажні роботи із встановлення гаражу для автомобіля швидкої медичної допомоги на території Дубов’язівської АЗП-СМ за кошти місцевого бюджету.

15:25 12.10.2021

ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТ ДОРОГИ «СІМ’ЯНІВКА-ДУБОВ’ЯЗІВКА-КУРИЛІВКА-СУЛИМИ»

Станом на сьогодні завершений поточний середній ремонт дороги загального користування місцевого значення О 190503 Сім’янівка – Дубов’язівка – Курилівка – Сулими, який виконувався» на замовлення ДП «Дороги Сумщини» в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Новенький автошлях з якісним асфальтовим покриттям, що з’єднує тепер населені пункти, є без перебільшення вагомим кроком до позитивних змін.

15:23 12.10.2021

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: ВИХІДНІ ДНІ ? ЦЕ НЕ ПРИЧИНА ЗНИЖУВАТИ ТЕМПИ ВАКЦИНАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ НА СOVID-19

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося вчора

08:08 12.10.2021

ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА РАНКОВА АПАРАТНА НАРАДА

На щотижневій ранковій апаратній нараді керівників відділів та структурних підрозділів виконавчих органів вже традиційно окреслювали напрямки роботи на поточний тиждень. Так, заслухали звіт директора КНП "Дубов'язівська АЗП-СМ" Анатолія МАНЯКА щодо ситуації із захворюваністю серед населення громади. Селищний голова Леонід БІЛИК звернув увагу на те, що вже за декілька днів Сумщина готується потрапити в "червону" зону епідеміологічної небезпеки, а це означає суворі обмеження для невакцинованих осіб у всіх сферах діяльності, тому вкотре наголосив на необхідності вакцинації.

15:21 11.10.2021

ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

7 жовтня завершила свою роботу 13 сесія 8 скликання селищної ради під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА, в ході якої було розглянуто та затверджено ряд першочергових питань, зокрема затверджено утворення на території Дубов’язівської селищної ради семи старостинських округів та одноголосно підтримано питання про безоплатне прийняття майна (кисневих концентраторів) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області та закріплення майна за Дубов’язівською селищною радою, що є вкрай необхідним для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

15:41 08.10.2021

Інтерв'ю начальника Головного управління ДПС у Сумській області Наталії Кіяшко на тему: «Одноразове декларування як шанс легалізації власних активів»

З першого вересня поточного року розпочалася кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.  Що для пересічних громадян передбачає державна програма «спеціального декларування»: які активи потрібно декларувати, як подати декларацію та інші питання роз’яснила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія Кіяшко.

14:54 08.10.2021

ШАНОВНІ ЮРИСТИ!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята, яке об'єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

14:18 08.10.2021

У М. ДНІПРО ВІДБУВСЯ ТРЕТІЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ «РЕФОРМА ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ»

Сьогодні Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК та начальник відділу освіти, молоді та спорту Юрій БІЛАН у складі делегації від Сумської області під керівництвом заступника голови Сумської ОДА Олени БОЙКО та директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ взяли участь у третьому регіональному форумі «Реформа шкільного харчування», що проходив за участі Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ під головуванням Прем’єр-Міністра України Дениса ШМИГАЛЯ у м. Дніпро.

13:52 08.10.2021