ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СМТ. ДУБОВ’ЯЗІВКА!

Конотопське відділення АТ «Сумигаз» інформує, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт та технічним обслуговуванням ГРП по вул. Професійна, з 09:00 по 17:00 10.11.2022 року буде припинено газопостачання до житлових будинків по вул. Професійна, пров. Професійної, вул. Курсова, вул. Фестивальна та вул. Берегова.

15:38 08.11.2022

ЗАВДЯКИ КЛІЄНТАМ «СУМИГАЗУ» НА ПЕРЕДОВУ ВІДПРАВИЛИ ПОЗАШЛЯХОВИК

129 клієнтів АТ «Сумигаз» зробили свій внесок у придбання автомобіля для наших захисників. Із серпня вони купували газове обладнання та аксесуари в рамках всеукраїнської акції «Авто для ЗСУ» в мережі 104.ua Клієнтських просторів і сайті market.104.ua. Частина коштів від продажу обладнання пішло на купівлю пікапа для 46 десантно-штурмової бригади.

14:25 08.11.2022

Обов’язкові реквізити, що мають бути зазначені в чеках РРО/ПРРО

Відповідно до норм чинного законодавства код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД є обов’язковим реквізитом та єдиним уніфікованим ідентифікатором товарів, що відображається у розрахункових документах, які створюються РРО при проведенні розрахункових операцій з продажу товарів (у т.ч. алкогольних напоїв та тютюнових виробів).

12:02 04.11.2022

У адмініструванні акцизного податку відбулися зміни

У Головному управлінні ДПС у Сумській області повідомляють, що відповідно до норм Закону України від 21.09.2022 № 2618-IX “Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо ставок акцизного податку на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану”, внесені зміни щодо ставок акцизного податку на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану. А саме, пунктом 41 тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24.02. 2022  № 64/2022, затвердженого Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24.02.2022 № 2102-IX, але не довше ніж до 1 липня 2023 року, встановити ставки акцизного податку на такі товари.

12:00 04.11.2022

Номери телефонів з питань зупинення реєстрації податкової накладної

Головне управління ДПС у Сумській області інформує платників податків Сумщини, що у зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» інформуємо щодо актуальних номерів телефону за напрямами консультацій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних: Основні телефони «гарячих ліній»: (0542) 68-50-10; (0542) 68-50-70; +38 095-045-98-77. Крім того, для зручності та розвантаження телефонних ліній для консультування вони розподілені за галузевими напрямами:

11:58 04.11.2022

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ СУМЩИНИ!

У зв’язку зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» інформуємо щодо актуальних номерів телефону за напрямами консультацій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме:

11:14 04.11.2022