Дата: від до Скинути

ФК "ВІТАЛІЯ" ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗДОБУВ ЧЕРГОВУ ПЕРЕМОГУ В ХОДІ ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

Сьогодні у місті Конотоп відбувся матч другого туру вищої ліги чемпіонату Сумської області з футболу групи "А", в якому зустрічалися ФК «Віталія» (с.Чернеча Слобода) та ФК «Колос» (м.Шостка).

09:30 22.10.2022

ГАЗОВИКИ СУМЩИНИ НАГАДУЮТЬ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВІРКИ ДИМОХОДІВ ТА ВЕНТКАНАЛІВ

АТ «Сумигаз» закликає мешканців області дотримуватись правил газової безпеки. Щоби однією тривогою в домівках було менше, фахівці «Сумигаз» нагадують про необхідність перевірити димоходи та вентканали.

12:27 21.10.2022

ЗАТРИМКУ У ФІНАНСУВАННІ ЛІКАРНЯНИХ БУДЕ СКОРОЧЕНО

Від початку війни, у березні-вересні, Фонд соціального страхування України недоотримав понад 5 мільярдів гривень частки ЄСВ відносно планових показників. Водночас, виплати лікарняних, декретних і страхових виплат не призупинялись Фондом ні на день та продовжують фінансуватись у повному обсязі. Однак перевищення потреби у видатках на страхові виплати і допомоги над фактичними доходами, на жаль, призвело до затримки фінансування матеріального забезпечення на майже 57 робочих днів.

14:17 20.10.2022

НАШУ НАЦІЮ ПЕРЕМОГТИ НЕМОЖЛИВО, ТОМУ ЩО В ТЕМНІ ЧАСИ МИ ОБ'ЄДНУЄМОСЬ І ГЕНЕРУЄМО СВІТЛО!

Збройні Сили України – це наша гордість, наша сила, живий символ героїзму та незламності. Вони впевнено стирають з лиця української землі недолугі орди болотяних загарбників, крок за кроком звільняючи її. Увесь світ вражений стійкістю і хоробрістю наших воїнів. Та не менше він вражений нашою згуртованістю перед лицем надзвичайно складних часів.

14:16 20.10.2022

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ НОУТБУКИ В РАМКАХ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ»

Цього тижня заклади освіти Дубов’язівської територіальної громади отримали 40 новітніх ноутбуків Chromebook для вчителів в рамках домовленостей Мінцифри та Міністерства освіти і науки України з компанією Google і реалізованої за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО. Надана техніка – це продовження ініціативи «Ноутбук кожному вчителю».

15:09 19.10.2022

РЕАЛІЗАЦІЯ КЛЮЧОВИХ КРОКІВ У ФОРМУВАННІ ПРОДОВОЛЬЧОГО РЕЗЕРВУ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ УСПІШНО ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ

За результатами активної співпраці керівництва громади з Агенцією регіонального розвитку Сумської області, що має на меті уникнення продовольчої кризи в громаді на зимовий період 2022-2023 рр. та формування продовольчого резерву, Дубов’язівська селищна рада отримала 3 автоклави для консервування м’ясних, рибних та овочевих продуктів.

16:31 18.10.2022

СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КРИМІНАЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО ДОБРЕ АДАПТОВАНЕ ДО БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИНАМИ, ЩО КОЯТЬСЯ У ВІЙНІ

З моменту російського військового вторгнення на територію України почали активно обговорюватися випадки застосування тортур як інструменту для впливу на волю людини.

14:12 18.10.2022