Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ БОРЖНИКІВ! ПРОВЕДІТЬ ЗВІРКУ ТА ПОГАСІТЬ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПЕРЕД МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТОМ! ЧАСУ ДО САНКЦІЙ У ВАС МАЙЖЕ НЕ ЗАЛИШИЛОСЬ!

Виконавчий комітет Дубов’язівської селищної ради у зв’язку з недопущенням втрат надходжень до селищного бюджету по місцевим податкам для мешканців громади надає наступну інформацію. Від Головного управління ДПС у Сумській області були отримані неодноразово листи стосовно фізичних осіб (ФОП та громадян), які не сплачують податки в місцевий бюджет, в результаті чого виникає борг. Надаємо роз’яснення про сплату податків до селищного бюджету:

09:28 24.09.2021

УВАГА! БУДЕ ВІДСУТНЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ!

з 08-00 до 15:00 04.10.2021; 18.10.2021 у зв'язку з ремонтними роботами від ПЛ-10 кВ "Спиртзавод" у смт. Дубов'язівка по вул. Берегова, Професійна, Кругова, Фестивальна, Лусти, Шевченка.

08:59 24.09.2021

У ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 80-Ї РІЧНИЦІ ПАРТИЗАНСЬКОГО РУХУ В УКРАЇНІ

22 вересня з нагоди відзначення 80-ї річниці партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни на території Путивльської громади відбулися урочистості, участь в яких взяли запрошені гості, зокрема, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія МЕДВІДЬ та заступник Дубов'язівського селищного голови Олена БОХАН.

18:17 22.09.2021

У МУЗЕЇ МИКОЛИ СТОРОЖЕНКА СЕЛА В’ЯЗОВЕ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 93-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ЗЕМЛЯКА

21 вересня у В'язівському старостинському окрузі вшановували 93-річницю від Дня народження та третю річницю відкриття музею Миколи Стороженка, народного художника України, професора, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка.

16:09 21.09.2021