ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

29 вересня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Дубов’язівської селищної ради, в ході якої на порядок денний були винесені питання надання дозволу на укладання договору оренди землі, розгляд заяви щодо позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини та стан виконання батьківських обов’язків.

13:25 01.10.2021

ДО ДНЯ УСИНОВЛЕННЯ У СУМАХ ВІДБУЛАСЬ СВЯТКОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ПРИЙОМНИХ РОДИН

Усиновлення – не просте батьківство. Це – велика відповідальність, побудована на милосерді та доброті. Усиновивши чи взявши дитину під опіку, утворивши прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, батьки стають взірцем людяності та відповідальності.

12:05 01.10.2021

Українці, щеплені за змішаною схемою, можуть згенерувати COVID-сертифікат у Дії

Усі українці, щеплені від COVID-19, на підтвердження цього можуть згенерувати цифровий COVID-сертифікат. Це також стосується і людей, які вакцинувались за змішаною схемою, що дозволена в Україні. Наприклад, одна доза вакцини була Moderna, інша – Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Також дозволено комбінувати вакцини AstraZeneca на першу дозу та будь-яку мРНК-вакцину (Comirnaty/Pfizer-BioNTech або Moderna) на другу.

08:26 01.10.2021

УВАГА! ЗАМОРОЗКИ!

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології вночі 01-03 жовтня 2021 року по Сумській області очікуються заморозки в повітрі 00-50С (ІІ рівень небезпеки) «помаранчевий».

15:33 30.09.2021

ШАНОВНІ БІБЛІОТЕКАРІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Від імені Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, виконавчого комітету селищної ради та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

15:28 30.09.2021

З 1 ЖОВТНЯ РЕІМБУРСАЦІЮ ІНСУЛІНІВ АДМІНІСТРУВАТИМЕ НСЗУ

Необхідність змін та встановлення  чітких і зрозумілих правил програми реімбурсації як для пацієнтів і лікарів, так і для виробників та дистриб'юторів інсуліну є очевидною. Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою. Усі учасники процесу користуватимуться тими перевагами, які надає єдиний платник НСЗУ, як це зараз відбувається з програмою  «Доступні ліки»

11:20 30.09.2021