Дата: від до Скинути

Дитячі садочки та початкові класи в школах продовжать працювати в «червоній» зоні у звичайному режимі, — Денис Шмигаль

Найближчими днями декілька областей можуть потрапити до «червоної» зони. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 6 жовтня.

07:58 07.10.2021

У СМТ. ДУБОВ’ЯЗІВКА ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЄКТ «СІМЕЙНІ МОЛОЧНІ ФЕРМИ»

6 жовтня в приміщенні будинку культури у смт. Дубов’язівка відбулась презентація проєкту «Сімейні молочні ферми» жителям, які утримують ВРХ та виявили зацікавленість даним проєктом. Ознайомив з деталями та відповідав на всі запитання присутніх голова ГС «Органічна Україна. Північ» Андрій МАРАХОВСЬКИЙ. Присутніми на заході були також Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, заступник селищного голови Олена БОХАН, помічник Конотопського міського голови Олександр ВІТРЕНКО та староста Красненського старостинського округу №5 Іван ОСАДЧИЙ.

13:07 06.10.2021

В УКРАЇНІ ВЖЕ ТРИ ОБЛАСТІ ВІДПОВІДАЮТЬ КРИТЕРІЯМ «ЧЕРВОНОГО» РІВНЯ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ

За минулий тиждень показник захворюваності на COVID-19 збільшився на 35%, рівень госпіталізацій — на 34%. При цьому госпіталізації випереджають виписки на 50%», — зазначив Юрій Ганиченко, керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE).

12:37 06.10.2021

З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ ВІДВІДАВ ГОЛОВА КОНОТОПСЬКОЇ РДА ОЛЕКСАНДР БЕСКОРОВАЙНИЙ

Сьогодні з робочою поїздкою Дубов’язівську територіальну громаду відвідав голова Конотопської районної державної адміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ. В ході візиту очільник району разом із Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ та начальником відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Юрієм БІЛАНОМ оглянули спортивну локацію у смт. Дубов’язівка, що є частиною реалізації соціального проєкту Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Активні парки – локації здорової України» та територію спортмайданчика біля Дубов’язівського ліцею, де буде розташовуватись сучасний спортивний стадіон, паркова зона і майданчик для дошкільнят.

15:41 05.10.2021

ПРОВЕДЕНА ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

4 жовтня відбулась традиційна апаратна нарада керівництва селищної ради з начальниками відділів та структурних підрозділів, в ході якої відзвітовано про проведену роботу за минулий тиждень, порушено проблемні питання, які виникли в ході їх виконання та визначено план заходів для подальшої роботи.

15:20 04.10.2021

Перелік протирадіаційних укриттів (споруд цивільного захисту населення) на території Дубов'язівської селищної ради

1. с. Шпотівка, Конотопського району Сумської області, вул. Центральна, 1 (окремо розташоване приміщення) (протирадіаційне укриття №69727, місткість: 50 осіб, станом на 01.07.2024 року - обмежено готове);

15:10 04.10.2021