ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Вже сьогодні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядатиме встановлення з завтрашнього дня на всій території України «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки та запровадження низки карантинних заходів, аби не допустити поширення коронавірусу. Все це відбувається через значну кількість хворих щоденно як в межах громади та району, так і в масштабах України.

14:08 21.09.2021

В ХОДІ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ОКРЕСЛИЛИ ПЛАНИ НА ПОТОЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

В ході апаратної наради при Дубов’язівському селищному голові з керівниками відділів та виконавчих органів селищної ради були розглянуті важливі питання, зокрема, в першу чергу вакцинація населення та підготовка до опалювального сезону 2021-2022 рр.

13:03 20.09.2021

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Від імені Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

15:00 17.09.2021

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» ЗАКЛИКАЄ НЕПЛАТНИКІВ РОЗРАХУВАТИСЯ ЗА СПОЖИТИЙ ГАЗ

У ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», озвучили невтішну статистику: за місяць до початку опалювального сезону борг побутових споживачів перед компанією становить 455,9 млн грн.

13:56 17.09.2021

ЗАВЕРШИЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

15 вересня відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Основні питання, які розглядалися в ході роботи, були пов’язані зі станом підготовки закладів соціальної – освітньої сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр.

10:51 16.09.2021

СПІВПРАЦЯ НЕ НА СЛОВАХ, А НА ДІЛІ: З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКУ СЕЛИЩНУ РАДУ ВІДВІДАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ МАКСИМ ГУЗЕНКО

Сьогодні у рамках робочого візиту Дубов'язівську селищну раду відвідав народний депутат України Максим ГУЗЕНКО разом із помічником Віталієм ДЕМИДКО. Очільник громади Леонід БІЛИК детально ознайомив народного обранця із ходом ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 190503 Сім’янівка – Дубов’язівка – Курилівка – Сулими. Максим Васильович особисто проінспектував нову дорогу, зустрівся з робітниками підрядної організації ТОВ «БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС» та перевірив якість ремонту.

16:48 13.09.2021